Україна впроваджує найкращі європейські практики щодо підвищення енергоефективності

Використання досвіду скандинавських країн у кліматичних рішеннях дозволить Україні суттєво скоротити викиди парникових газів та сприятиме виконанню країною Паризької кліматичної угоди. Про це наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Тарас Токарський, під час зустрічі з Послами Фінляндії і Швеції в Україні та міжнародними експертами, у рамках презентації дослідження «Зелена шкала» Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО.

«Зміна клімату в світі є однією з найгостріших екологічних проблем, які стоять сьогодні перед людством. Тож, захист атмосфери від викидів шкідливих речовин та парникових газів, раціональне використання наявних енергоресурсів, а також розвиток відновлювальної енергетики визначені одними з пріоритетних завдань роботи Мінрегіону», — зазначив Тарас Токарський. Повідомляють у прес-службі Мінрегіону.

Заступник Міністра також відзначив, що Україна вже кілька років поспіль стоїть на шляху запровадження кращих європейських практик щодо підвищення енергоефективності та розвитку відновлювальної енергетики. "Це дозволяє не лише зменшити вплив на зміни клімату у світі, але й забезпечити зниження рівня залежності від імпорту енергоносіїв. Результати дослідження «Green to Scale» підтверджують вірність обраного Україною вектору реформ та наявність значного потенціалу держави в сфері зменшення обсягів споживання викопних видів палива шляхом впровадження енергоефективних технологій в житловому секторі, в промисловості, транспорті і сільському господарстві", — підкреслив він.