Україна використовуватиме досвід Польщі у впровадженні реформи дозвільної системи в сфері промислового забруднення

Україна використовуватиме досвід Польщі у впровадженні реформи дозвільної системи в сфері промислового забруднення. Про це йшлося під час зустрічі делегації Міністерства екології та природних ресурсів України з представниками Міністерства навколишнього природного середовища Республіки Польща.

Як повідомляє прес-служба Мінекології, сторони обговорили питання імплементації Директиви ЄС про промислове забруднення (Директива 2010/75/ЄСта обмінялися досвідом щодо поетапного реформування дозвільної системи у сфері промислового забруднення, приведення звітування підприємств у відповідність до стандартів Євросоюзу.

"Україна використовуватиме досвід Польщі у впровадженні реформи дозвільної системи, в тому числі – інтегрованого дозволу. Це важливо не тільки для успішних євроінтеграційних процесів в Україні, але і для майбутньої співпраці між країнами в природоохоронних та бізнес проектах", – зазначив заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань євроінтеграці Микола Кузьо. Він зазначив, що ключове завдання реформи – створити на основі законодавства ЄС чіткі та прозорі правила гри для бізнесу в довгостроковій перспективі.

Довідково:

Восени 2018 року Мінприроди опублікувало проект Концепції реалізації державної політики в сфері промислового забруднення, у березні цього року завершено процес погодження з центральними органами виконавчої влади. На черзі – подання проекту документу в Кабінет Міністрів України для затвердження.

Раніше повідомлялося, що швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO надасть підтримку з реалізації Національної стратегії з управління відходами.