Україна вивчає європейські практики присвоєння ступеня "доктор мистецтв"

Наразі в Києві працює експертна місія в рамках європейського проєкту ТАІЕХ "Європейські норми законодавства і позитивний досвід у сфері здобуття ступеня доктора мистецтва".

Про це повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту України.

"Ми прагнемо, щоб в Україні для мистецьких професій була зупинена практика написання псевдонаукових робіт для здобуття ступеня. Держава мусить повернути значній кількості талановитих та інноваційних викладачів мистецьких закладів освіти гідність і дати можливість після навчання у аспірантурі захистити власний творчий проєкт для отримання ступеня доктора мистецтв. Це впливає і на статус, і на зарплатню, і на можливість кар'єрного розвитку та самореалізації",- наголошує заступниця Міністра культури, молоді та спорту України Ірина Подоляк.

Завдяки співпраці у рамках проєкту ЄС, учасники з України зможуть набути професійного досвіду та налагодити тісну співпрацю з державами-членами ЄС.

Довідково. TAIEX (Technical Assistance Information Exchange) – це інструмент зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire.

Нагадаємо, що 14 травня 2020 року в Києві відбудеться на Всеукраїнський форум «Innovation Fest» та конкурси стартапів.