Україна вийшла з угоди про умови поставок товарів між країнами СНД

30 січня Кабінет Міністрів припинив для України дію угоди “Про загальні умови поставок товарів між організаціями держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав”.

За інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, положення документу  містять застаріле регулювання часів планової економіки, що є неприпустимим та не відповідає сучасним принципам ринкової економіки в Україні. Крім того, наразі відсутні фактичні міждержавні торгово-економічних угоди між державами-учасницями СНД.

“Угода з 1992 року визначала принципи укладання, внесення змін та розірвання міждержавних торгово-економічних угод країн СНД, зокрема обсяги, ліміти, терміни поставок товарів, а також закріплювала конкретних постачальників за визначеними покупцями”, — зазначили в МЕРТ.

Відповідно до рішення Уряду України, Міністерство закордонних справ України, в установленому порядку повідомить Виконавчий комітет Співдружності Незалежних Держав про припинення для України дії угоди.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України припинив дію трьох угод щодо економічної співпраці в межах Співдружності Незалежних Держав (СНД).

Підготовлено за матеріалами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Оригінал статті читайте за посиланням