Україна є одним з найбільших виробників овочів і фруктів у Східній Європі

Україна входить у трійку лідерів серед виробників є овочів і фруктів у Східній Європі. Вона посідає третє місце з виробництва яблук в регіоні, а також входить у трійку світових виробників черешень та смородини.

Про це повідомляють дані Європейського статистичного довідника-2020 “Найважливіші європейські ринки з точки зору Fruit Logistica”.

У період з 2016 до 2019 року експорт України свіжих фруктів зріс з 40 до 80 тис. тонн. Основними позиціями українського фруктового експорту є яблука та кавуни.

Водночас експорт свіжих овочів упав з 65 тис. тонн до 55 тис. тонн. Збільшилися лише продажі цибулі (з 14 до 20 тис. тонн).

У довіднику зазначається, що на відміну від світового ринку свіжих продуктів, де Україна тільки починає формувати свою репутацію, перероблені фрукти та овочі вже давно стали "сильною стороною" країни у всьому світі.

Нагадаємо, що Україна утримує позицію в топ-3 експортерів сільськогосподарських продуктів до ЄС. З грудня 2018 року по листопад 2019 Україна експортувала сільськогосподарських продуктів до Європейського Союзу на 7,3 млрд євро.