Україна закріпилася у рейтингу 50-ти найбільш інноваційних економік світу

У рейтингу GII, опублікованому на сайті організації, Україна посіла 43-е місце, набравши 38,5 балів, повідомляє Platfor.ma.

Таким чином, Україна покращила свій минулорічний показник, коли опинилася на 50-му місці серед 127 країн світу.

Результати дослідження організації вказують,  що Україна покращила свої показники щодо стану розвитку людського капіталу та досліджень: покращилася ситуація в освіті, показник, співвідношення "вчитель/викладач", а також у галузі прикладних досліджень.

Протягом останніх 12 місяців покращилася ситуація з доступом населення до телекомунікаційних технологій та електроенергії, доступом підприємств до інновацій тощо.

Однак при цьому дослідники відзначають, що, незважаючи на  покращення ситуації у сфері інноваційних продуктів, в Україні інвестиційний клімат загалом. Йдеться, зокрема, про погіршення ситуації з верховенством права, політичною стабільністю та вирішенням судових спорів.

Варто зауважити, що Україна зростає в цьому рейтингу вже декілька років підряд. У 2016-му наша держава була лише 92-ю. Сусідами України стали Греція (42) і Таїланд (44).

Першою серед найбільш інноваційних країн, як і рік тому, залишилася Швейцарія. До першої трійки також входять Швеція та Нідерланди.