Україна залучить фахівців з Литви для тренування військових

Збройні Сили України вдячні литовським партнерам за своєчасну допомогу у часи протистояння російській агресії. На цьому наголосив, 23 квітня, у Києві, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко під час робочої зустрічі з Міністром національної оборони Литовської Республіки Раймундасом Кароблісом .

Як повідомляють у прес-службі Збройних Сил України, під час зустрічі високопосадовців були обговорені питання продовження військової співпраці, в тому числі – залучення інструкторів ЗС Литви для підготовки українських військовослужбовців за програмою «Багатонаціональної тренувальної місії — Україна»у сфері військової освіти, тощо.

Начальник Генерального штабу ЗС України подякував уряду та народу Литви за своєчасну організаційну та матеріальну допомогу, яку Україна отримала від литовських партнерів у важкі часи протистояння російській агресії.

Сторони обмінялися поглядами щодо актуальних питань регіональної безпеки та перспектив розвитку двосторонніх відносин між Україною і Литвою в оборонній сфері.