Україна зараз перемагає у битві ідей, – глава МЗС Великої Британії

Україна сьогодні в політичному сенсі виграє битву ідей і перемагає на шляху реформ і перетворень, з якого неможна звернути. Про це сказав міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Зустріч відбулася напередодні Другої конференції з питань реформ, в рамках робочого візиту Глави Уряду України до Королівства Данії.

"Друзі України збираються разом. Вражений тим, що Україні вдалося зробити. Треба й далі йти шляхом реформ. І ця конференція - чудова нагода з’ясувати, де ми зараз, і що буде завтра, - сказав Борис Джонсон. - Сьогодні ви виграєте битву ідей, і треба продовжувати курс реформ".

"Ми вдячні за високу оцінку і налаштовані продовжувати реформи, направлені на зростання добробуту громадян України", - сказав Володимир Гройсман.

Він проінформував співрозмовника про поточну економічну ситуацію в Україні, розкрив деталі останніх рішень, у тому числі щодо функціонування Антикорупційного суду.

Під час розмови сторони торкнулися різних тем двостороннього співробітництва, а також обговорили можливості спільних позицій в переговорах з міжнародними партнерами.

Раніше прем’єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен заявив, що Україна може стати сучасною європейською державою.