Україна збирається посилити співпрацю з Європейською Комісією та IRENA у сфері енергоефективності та відновлюваній енергетиці

admin

Про це йшлося під час зустрічі Голови Держенергоефективності Сергія Савчука із генеральним директором Департаменту енергетики Європейської Комісії Домініком Рісторі та генеральним директором IRENA Аднаном Аміном.

Зустріч відбулася в рамках 8-ої сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) в Абу-Дабі (ОАЕ), повідомляє Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності.

У ході переговорів сторони домовилися розглянути можливість проведення в Україні масштабного міжнародного форуму з енергоефективності та відновлюваної енергетики за участю Європейської Комісії та IRENA.

Довідково

Українська делегація взяла участь у 8-ій сесії Асамблеї IRENA за сприяння Проекту UNIDO UKR IEE "Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України" та Проекту ПРООН/ГЕФ "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні".