Україна змінить систему маркування продуктів харчування за умовами Угоди про асоціацію

Зміни, які Україна має внести у відповідне національне законодавство, зокрема, стосуються надання інформації споживачам згідно з вимогами Регламенту Європейського Парламенту і Ради "Про надання споживачам інформації про харчові продукти" № 1169/2011, повідомляє Держпродспоживслужба.

За інформацією служби, це дозволить забезпечити високий рівень захисту здоров’я та інтересів споживачів шляхом надання всієї необхідної інформації для здійснення споживачами свідомого вибору харчових продуктів та ввести відповідальність операторів ринку, що відповідають за інформацію про харчові продукти, за введення споживачів в оману.

Держпродспоживслужба також повідомляє, що ГО "Український центр європейської політики» підготувала дослідження на тему "Надання споживачам інформації про харчові продукти: вимоги ЄС та новації для України".

Авторами дослідження стали виконавчий директор ГО "Український центр європейської політики" Любов Акуленко, експерт Проекту ЄС "Удосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів в Україні" Жанна Пастовенська та експерт ГО "Український центр європейської політики" Світлана Майсрук.

Із текстом документу можна ознайомитися за посиланням.