Українцям пропонують взяти участь у німецько-українському конкурсі з фінансуванням до 10 тис євро

До 15 лютого дослідникам з України та Німеччини пропонують взяти участь у конкурсі “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді”. Темою проектів може бути будь-яка сфера, яка цікавить європейську молодь та сприяє німецько-українській співпраці.

Переможці отримають від 2 до 10 тис євро на реалізацію своєї ідеї. Презентація відібраних проектів відбудеться у Берліні. Витрати на проїзд, проживання, харчування, а також підготовку та презентацію результатів проекту покриває програма підтримки MEET UP.

Програма “MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді” покликана інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України, з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами.

“Ми підтримуємо проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у власному середовищі. Основною складовою зустрічей є спільна робота над проектом у сфері  історично-політичної освіти, німецько-українських відносин, прав людини, чи, наприклад, захисту навколишнього середовища. Можуть бути підтримані обміни з медіальною, креативною або музичною складовою, наприклад, театральні проекти, фільми, інтернет-портали, мобільні додатки або мережеві зустрічі. Можливі зустрічі молодих митців, спортсменів чи інших професійних груп”, - йдеться в повідомленні на сайті організації.

Оригінал статті читайте за посиланням.

Раніше повідомлялося, що українські студенти можуть взяти участь у стипендіальній програмі Європейської школи Східного партнерства.