Українець переміг у міжнародному хакатоні протидії коронавірусу від Єврокомісії

Українець переміг у міжнародному хакатоні протидії коронавірусу від Європейської комісії.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

У хакатоні взяли участь 316 команд з України, які подали 50 ідей. Саме одна із таких команд стала переможцем за напрямком «Дистанційна робота та освіта». Проєкт «The Village – Where The World Is Your Classroom» (укр. «Село, де світ – твій навчальний клас») спільно розробили учасники зі Швейцарії, України, США та Індії. Мета проєкту – об’єднати батьків, однолітків та викладачів у «села», аби мати можливість спільно навчатися за принципами спільної економіки. Проєкт вже отримав 3 тисячі євро.

#EUvsVirus зібрав рішення для шести різних сфер: здоров'я та життя, збереження бізнесу, дистанційна робота та освіта, соціальна та політична згуртованість, цифрові фінанси, відкритий напрямок для конкретних проблем, визначених учасниками.

З 24 по 26 квітня Європейська комісія спільно з 30 європейськими організаторами хакатонів провели загальноєвропейський онлайн-хакатон #EUvsVirus, щоб створити інноваційні рішення, спрямовані на боротьбу зі спалахом коронавірусу. Хакатон зібрав понад 22000 учасників із 39 країн та 2100 рішень.