Українські дизайнерські вироби відібрала для постійної експозиції паризька галерея

Вироби київської студії дизайну Sergey Makhno Architects відібрали для постійної експозиції у паризькій галереї Mettlesome Design.

Як повідомив у Facebook керівник студії Сергій Махно, мова йде про крісло та дві лампи з колекції UKRSAVANA.

“Дві наші лампи Khmara і крісло The Elephant з колекції UKRSAVANA відібрали для експозиції у паризькій галереї Mettlesome Design. У самому серці Парижа – в 10 хвилинах від Тріумфальної арки, між шоурумом Bentley та фундацією Louis Vuitton. Український дизайн у цій галереї експонується вперше”, – написав він, який є одним із авторів цієї серії.

“UKRSAVANA – це світ, де українські традиції і природа є головними співавторами дизайнерів; місце, далеке від міста і турбот, де поняття "метушня" залишається невідомим, де предмети інтер'єру та декор живуть поза часом і створюють власні правила”, – говорять творці колекції.

Відібрані галереєю Mettlesome Design предмети з цієї колекції українські дизайнери представили на міжнародній виставці Maison & Objet 2019, яка тривала в Парижі 18-22 січня.

Україну на цій виставці представляв проект Ukrainian Design Brands Vol2, до якого увійшло п'ять студій та дизайнерських марок, обраних на конкурсній основі.