Українські компанії візьмуть участь в одній з найбільших виставок фруктів в ЄС

Сім провідних українських компаній з виробництва свіжих фруктів візьмуть участь у 27 міжнародній виставці Fruit Logistica 2019. Захід відбудеться у Берліні (Федеративна Республіка Німеччина) з 6 до 8 лютого.

Місія організована в межах проекту "Східне партнерство: готові до торгівлі", який фінансує Європейський Союз за підтримки ініціативи EU4Business.

виставка

У межах проекту компаніям-учасницям допоможуть підготувати виставкову площу, взяти участь у бізнес-програмі заходу та в переговорах B2Bза профілем кожного підприємства. Крім того, консультанти ITC (Міжнародний торговельний центр - ред. ) нададуть підтримку під час підготовки участі у виставці.

Довідково:

Fruit Logistica є найбільшою в світі виставкою передових технологій, продуктів та послуг для міжнародного ланцюжка постачання фруктів та овочів, від виробництва до продажу. Україна вперше представила на Fruit Logistica національний стенд у 2018 році. 

Проект "Східне партнерство: готові до торгівлі" сприяє малим та середнім підприємствам (МСП) у виході до нових ринків, зокрема ринків ЄС, шляхом надання їм допомоги у визначенні та дотриманні стандартів якості відповідно до міжнародних вимог, налагодження зв'язків з покупцями в межах виробничо-збутової мережі, а також надання підтримки щодо розвитку кластеризації.

Нагадаємо, на європейський ринок виходить нова українська аграрна продукція.

Підготовлено за матеріалами ініціативи "EU4Business". Оригінал статті читайте за посиланням.

Рубрика: