Українські студенти можуть взяти участь у стипендіальній програмі Європейської школи Східного партнерства

Розпочався новий конкурс стипендій для студентів, які бажають поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз.

Про це повідомили в Представництві Європейського Союзу в Україні.

У конкурсі можуть взяти участь студенти віком 16-17 років з України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії та Молдови.

“В рамках програми буде підтримано 35 найкращих студентів з шести країн-учасниць Східного партнерства. Вони отримають високоякісний міжнародно визнаний диплом міжнародного бакалавра з акцентом на європейські студії”, — повідомили в Представництві ЄС.

Програму Європейської школи Східного партнерства здійснює “Нова школа”, яка знаходиться у Тбілісі (Грузія). Навчальний курс розпочнеться в 2019-2020 академічному році і триватиме два роки.

“Обрані студенти відвідуватимуть заняття у багатомовному та мультикультурному середовищі. Це сприятиме розширенню розуміння ними Європи та Європейського Союзу, а також поглибленню знань європейських мов, літератури та історії”, — зазначили у дипмісії.

Також студенти матимуть багатий вибір позакласних програм та зможуть брати участь у конференціях високого рівня на теми, пов’язані з ЄС. Після завершення навчання випускники отримають дипломи міжнародного бакалавра з європейських студій.

Стипендійну програму фінансує ЄС.

Претенденти можуть подати свої заявки онлайн – через сайт www.eapeuropeanschool.eu до 1 березня 2019 року.

Відбір складатиметься з письмових тестів та інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів.

Список отримувачів стипендії на 2019-2020 навчальний рік оголосять до кінця травня поточного року.

Довідково:

Європейську школу Східного партнерства створили задля зміцнення навчальних можливостей та міжрегіональних обмінів для молодих людей з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Підготовлено за матеріалами Представництва ЄС в Україні. Оригінал статті читайте за посиланням.