Українські телеканали покажуть соціальну рекламу про екологію

Міністерство інформаційної політики України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів України та Проектом ЄС Association4U розпочали комунікаційну кампанію “Твої вчинки важать більше”. Проект спрямований  на підтримку Екологічної стратегії 2030.

“Мініформполітики підтримало ініціативу Мінприроди та Association4U й відзняло серію анімаційних роликів, які показують, що рішення екологічних проблем – у наших щоденних діях, у послідовній зміні старих звичок на нові, більш екологічно свідомі”, - зазначила завідуюча  сектору з питань європейської інтеграції МІПу Людмила Василенко.

екологія

Кампанія складається з трьох відеороликів які демонструватимуть як соціальну рекламу на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах, потягах “Інтерсіті” та в мережі інтернет.

Довідково:

Проект ЄС “Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, коротка назва якого - Association4U, що означає ‘Асоціація для України й для тебе’. Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується спільно з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції та галузевими  міністерствами, які імплементують Угоду. Реалізується проект консорціумом на чолі з GFA Consulting Group Gmbh. Головна мета Проекту – посилити інституційну спроможність урядових інституцій України з метою забезпечення комплексного виконання ними зобов’язань країни в рамках Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, українські телеканали покажуть серію відеороликів про європейські стандарти та цінності.

Підготовлено за матеріалами Міністерства інформаційної політики України. Оригінал статті та відео можна переглянути за посиланням.

Рубрика: