Українські військові студенти прослухали Орієнтаційний курс спільної політики безпеки і оборони Європейського Союзу

admin

У Національному університеті оборони України завершився Орієнтаційний курс спільної політики безпеки і оборони Європейського Союзу.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Учасники курсу ‒ слухачі та науково-педагогічні працівники університету, а також представники оборонних відомств іноземних країн ‒ під час лекцій, брифінгів та семінарів мали змогу отримати з перших вуст найсвіжішу й актуальну інформацію про сутність, цілі і завдання Спільної політики безпеки і оборони ЄС, функції інститутів Євросоюзу в цій сфері, про виклики та загрози миру та стабільності на європейському континенті та в світі в цілому.

‒ Лекції наших шановних гостей були надзвичайно цікавими, змістовними і характеризувалися вдалим поєднанням інформованості та аналітичності. Проблеми, які обговорювалися в процесі занять, є дуже актуальними і триватимуть в ході навчального процесу та обов’язково знайдуть свій розвиток в науковій діяльності університету, — наголосив заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

З нагоди завершення навчання учасників форуму привітав Директор Орієнтаційного курсу Спільної політики безпеки і оборони Європейського Союзу доктор Йохан Рейхл.

‒ Наша спільна робота відбувалася в дружній, конструктивній і творчій атмосфері, що, безумовно, сприяє глибокому осмисленню проблем, винесених на обговорення, і подальшому зміцненню взаємин між нашими країнами та народами, ‒ зазначив пан Йохан Рейхл.

В урочистій обстановці випускникам курсу вручили сертифікати міжнародного зразка.