Українські виконавці взяли участь у Міжнародному мистецькому проекті ADRIA ART FEST у Словенії

У словенському місті Рімске Топліце в передостанній день року, що минув, відбувся заключний Гранд-концерт Міжнародного мистецького проекту ADRIA ART FEST 2018 за участі українських виконавців.

Як повідомляється на сайті Посольства України в Словенії, захід став гарним майданчиком для популяризації української культури за кордоном, а також сприятиме у подальшому створенню відповідного підґрунтя для розвитку міжнародних контактів та зміцненню творчих зв'язків. 

"Присутні мали нагоду насолодитися виконанням класичних і українських композицій викладачами та вихованцями Київської музичної школи", - йдеться у повідомленні.

Посольство України висловило вдячність організаторам та учасникам Міжнародного мистецького проекту ADRIA ART FEST 2018 за гідне представлення української культури в Словенії.

Проект реалізували за підтримки Міністерства культури України та Почесного консула України в Словенії Санді Брезовніка.

Організаторами заходу виступили International academy S.P.E.K.T.R. Science, Production, Education, Culture, Tourism, Research (Slovenia), Туристична компанія "Сонячна Долина" (Україна). Співорганізатори проекту - дирекція Rimske Terme і Terme Krka.

Раніше повідомлялося, що 7 січня в Парижі (Французька Республіка) закінчилися українські культурні сезони, під час яких артисти презентували вітчизняне хореографічне мистецтво.