Українські виробники меблів умеблюють житловий квартал Ізраїлю

Українські меблеві компанії умеблюють один з житлових кварталів Ізраїлю, який налічує близько 3000 квартир. Про це домовилися ізраїльська будівельна компанія та вітчизняні меблевики.

Це стало можливим завдяки торговій місії Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, яка відбулася наприкінці липня цього року у Тель-Авіві за підтримки ЄБРР у межах ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

В реалізації проекту братимуть участь сім українських компаній-членів Української асоціації меблевиків.

За словами Президента Асоціації Володимира Патіса, умеблювання житлового кварталу в Ізраїлі відбуватиметься за проектами українського дизайнера.

“Ми поставили за мету вийти на ринок Ізраїлю. І сьогоднішній результат - свідчення того, що не тільки великі, а й невеликі, як наше, підприємство, можуть стати експортерами і конкурувати на таких непростих ринках, як, наприклад, ізраїльський. Будемо багато продавати за кордон - станемо успішною країною”, – підкреслив він.

“Ми зосереджуємо пріоритетні зусилля Уряду та Мінекономрозвитку на створенні кращих умов для українського бізнесу та експортерів, зокрема. Важливо, щоб підприємці якісно використовував створені нами можливості, а торговельні місії якнайкраще цьому сприяють. Тим більше, це важливо щодо Ізраїлю, який є “ринком у фокусі” для українського експорту та невдовзі відкриється для українського виробника на 80% завдяки Угоді про вільну торгівлю. Бізнес, який уже активно налагоджує контакти з ізраїльськими колегами зможе одразу скористатися перевагами зони вільної торгівлі, які відкриє Угода з Ізраїлем”, –наголосив у свою чергу Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Підготовлено за матеріалами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Оригінал статті читайте за посиланням.