Українські виробники візьмуть участь у найбільшій міжнародній виставці органічної продукції

29 компаній з України візьмуть участь у найбільшій міжнародній виставці органічної продукції “Біофах (Biofach) 2019” у м. Нюрнберг (Федеративна Республіка Німеччина).

Про це повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України.  

Для України це вже шоста участь у виставці, на якій цьогоріч презентують оновлений формат національного павільйону – Organic Ukraine Business Hub (#OUBH).

Експозицію представлять в універсальному бізнес-просторі для ділової та розважальної програми. Презентації учасників бізнес-форуму відбуватимуться в форматі цільових дискусійних панелей, доповідей представників Agritech Solutions стартапів Made in Ukraine (для світового органічного сектору). Крім того, оператори українського органічного ринку товарів та послуг презентують продукцію основних напрямів АПК – рослинництва, тваринництва, бджільництва, виробництва добрив та ЗЗР, продукцію харчування тощо.   

Участь у заході візьмуть також представники офіційної делегації від України. За інформацією Мінагрополітики, вони мають представити українських виробників органічного сільськогосподарського сектору на міжнародному рівні (#OrganicInUkraine), побудувати довгострокове партнерство з органами державної влади інших країн і учасниками органічного ринку, а також взяти участь у заходах Національного павільйону України.      

Площа національного павільйону у “Біофах (Biofach) 2019”  становить 130 м2.

Нагадаємо, 56 українських компаній представили 19 тисяч кілограмів зразків аграрної та харчової продукції на міжнародній агропромисловій виставці "Зелений тиждень" у Берліні (ФРН).

Підготовлено за матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України. Оригінал статті читайте за посиланням