Український Центр пробації стане 61 членом Конфедерації європейської пробації (CEP)

Рада Конфедерації європейської пробації (CEP – Confederation of European Probation) одностайно схвалила заявку Державної установи “Центр пробації” на членство у складі CEP.

Про це повідомив Генеральний секретар Конфедерації Вільєм ван де Брюгге.

Повноправне членство в CEP надає “Центру пробації” повний доступ до всіх можливостей організації. Зокрема, йдеться про участь у міжнародних заходах та навчальних візитах для вивчення досвіду діяльності служби пробації в різних країнах, підвищення довіри міжнародних партнерів до української пробації у наданні експертної і матеріально-технічної допомоги.

“Ухвалення такого рішення стало можливим за підтримки NORLAU Проекту Пробації, яке реалізується в Україні на підставі Угоди між Міністерством юстиції України та Міністерством юстиції і громадської безпеки Королівства Норвегія про співробітництво в процесі впровадження пробації в Україні, підписаною 18 жовтня 2016 року з української сторони Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним”, - зазначили у Міністерстві юстиції України. 

Підготовлено за матеріалами Міністерства юстиції України. Оригінал статті читайте за посиланням

Довідково: CEP – це рамкова неурядова організація з багаторічним досвідом. ЇЇ основне завдання полягає в об'єднанні країн, у яких створена пробація, для обміну кращими практиками пробаційної діяльності.

У 2018 році до складу CEP входили представники 60 організацій з 34 країн.

Метою Конфедерації є сприяння міжнародному співробітництву щодо використання санкцій та заходів у громаді, зокрема через:

  • обмін досвідом та інформацією;
  • складання та поширення інформації стосовно законодавства, прецедентної практики та практики соціальної роботи та іншої практики роботи в європейських країнах в сфері санкцій та заходів;
  • напрацювання рішень для спільних проблем;
  • надання інформації широкій громадськості з актуальних питань;
  • підтримка та сприяння науковим дослідженням у сфері громадських санкцій та заходів;
  • організація конференцій, семінарів та інших заходів;
  • надання експертної допомоги у розробці громадських санкцій та заходів.