Український Інститут космічних досліджень приєднався до Copernicus Academy

Міжнародна мережа дослідницьких та навчальних закладів Copernicus Academy включила до свого складу Інститут космічних досліджень Національної академії наук.

Про це повідомили на Facebook сторінці Представництва України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії. 

"Це нові можливості для вчених та спільне використання наявного в ЄС космічного ресурсу для вирішення актуальних суспільних завдань з охорони навколишнього середовища, врегулювання урбанізації, сприяння аграрному сектору та багато іншого", — йдеться у повідомленні.

 

Мережу Академій Copernicus у всьому світі створили для популяризації програми зі спостереження за земною поверхнею Copernicus та даних дистанційного зондування Землі, отриманих та оброблених у мережах програми.

Академія Copernicus об'єднує провідні європейські університети, дослідницькі установи і бізнес-школи в понад трьох десятках країн. Вони розробляють лекції, тренінги та навчальні матеріали, які базуються на використанні даних спостереження за земною поверхнею європейських супутників.

Нагадаємо, ЄС допомагає збереженню екології Чорного моря.