Український контактний пункт "Горизонт 2020" підготував посібник з написання заявок

Національний контактний пункт Програми "Горизонт 2020" при КПІ підготував інформаційно-методичні матеріали "Горизонт 2020: як написати конкурентоспроможну проектну заявку».

Про це повідомляється на сайті організації.

Посібник детально розкриває особливості процесу написання проектної заявки: від моменту створення ідеї до заповнення аплікаційних форм, а також висвітлюються особливості нової Робочої програми на 2018-2020 рр.

У ньому можна буде знайти інформацію щодо інструментів фінансування проектів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій "Горизонт 2020".

Посібник містить інформацію про головні особливості роботи з "Порталом учасників" Європейської комісії, методи пошуку партнерів, структуру проектної пропозиції, критерії її оцінювання; необхідну джерельну базу (офіційні сайти відповідних організацій, нормативна, правова документація та ін.).

В анотації до посібника вказується, що в ньому «описано особливості нової робочої програми на 2018–2020 роки, перелік конкурсів за тематичними напрямами "Інформаційні та комунікаційні технології" і "Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали".

Посібник буде корисним для представників наукових організацій, громадських установ, малих і середніх підприємств, для всіх тих, хто планує взяти участь у проектах Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій "Горизонт 2020".

Рубрика: