Український лоукост SkyUp Airlines з'єднає рейсом Київ та Париж

Українська лоукост-компанія SkyUp почне виконувати щотижневі рейси до Франції.

Як повідомляє портал Avianews, державіаслужба України схвалила відповідну заявку напередодні. Так, з Києва та Харкова SkyUp літатиме до французької столиці – Парижа, окрім того, ще один рейс з'єднає Київ та курортне місто Ніццу.

Рейси Харків-Париж та Київ-Париж відбуватимуться з частотою три рази на тиждень, рейси Київ-Ніцца з частотою два рази на тиждень.

SkyUp поки не повідомляє про конкретну дату запуску рейсів, оскільки цьому передує етап переговорів і узгодження слотів.

Зазначається, що допуск нових авіакомпаній на лінію Київ-Париж був неможливий через обмежені квоти на польоти. У січні цього року стало відомо, що Франція запропонувала Україні частково лібералізувати авіасполучення, збільшивши квоту з 14 до 18 рейсів на тиждень.

Раніше повідомлялося, що 18 квітня французька авіакомпанія Aigle Azur відкриє регулярний прямий рейс з Києва до Парижа, який сполучить аеропорти “Бориспіль” та “Орлі” (Aeroport d'Orly). 

Національний український авіаперевізник, лоукост SkyUp Airlines, розпочав свої польоти у травні 2018 року. У цьому році обіцяє з'єднати прямими авіарейсами Україну й Португалію. Також з 31 травня SkyUp відкриває нові рейси до Болгарії.