Український лоукост SkyUp запускає рейси в Португалію

Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp у цьому році обіцяє з'єднати прямими авіарейсами Україну й Португалію.

"Український лоукост SkyUp Airlines запускає новий літній напрямок: Київ-Фаро (Португалія). Льотна програма буде здійснюватися з 1 червня до 26 жовтня 2019 року двічі на тиждень по середах та суботах.", - йдеться в повідомленні на сайті авіакомпанії.

Мінімальна ціна авіаквитків стартує від 7653 грн в обидві сторони з урахуванням зборів за тарифом Basic, який передбачає перевезення тільки ручної поклажі вагою до 7 кг.

Квитки за тарифом Standard, що включає перевезення однієї валізи до 23 кг як багажу, продаються за ціною від 8800 грн в обидві сторони. 

SkyUp стане першою українською авіакомпанією, яка почне здійснювати прямі рейси між Україною та Португалією. Наразі пряме авіасполучення між країнами забезпечує тільки угорський лоукост Wizz Air, який літає між Києвом і столицею Португалії Лісабоном.

Карта польотів SkyUp Airlines нараховує вже 14 маршрутів.

Національний український авіаперевізник, лоукост SkyUp Airlines, розпочав свої польоти у травні 2018 року. Базується SkyUp в Міжнародному fеропорті "Київ" імені Ігоря Сікорського. 

Раніше повідомлялося, що у 2018 році в Україні відкрилося більше 30 нових напрямків. З України почав літати відомий європейський лоукостер Ryanair, а Wizz Air суттєво наростив свою присутність.