Український лоукостер SkyUp планує запустити нові рейси до Європи

Український лоукостер SkyUp планує у наступному році розширити географію авіаційних сполучень. Так, Державна авіаційна служба України у четвер, 27 грудня, розгляне заяви української авіакомпанії на нові рейси до чотирьох країн – Чорногорії, Чехії, Албанії та Ізраїлю.

Як повідомляється в порядку денному засідання Державіаслужби, лоукостер просить дозволу відкрити з 31 березня 2019 року такі нові рейси: Подґоріца (Чорногорія) – Київ, Харків, Львів та Запоріжжя (зі столиці SkyUp планує літати тричі на тиждень, з інших трьох міст – двічі); Прага (Чехія) – Львів, Харків, Одеса (тричі на тиждень з кожного міста); Карлові Вари (Чехія) – Київ (тричі на тиждень).

Також з 31 березня SkyUp планує відкриття рейсів Тель-Авів (Ізраїль) – Харків (двічі на тиждень) та Тирана (Албанія) – Харків (двічі на тиждень).

Окрім того, компанія просить збільшити кількість своїх щотижневих рейсів до Іспанії, Грузії, Болгарії і Кіпру.

Нагадаємо, у травні-червні у SkyUp стартують перельоти за такими напрямками з Києва: Батумі, Ларнака, Ріміні, Неаполь, Сицилія, Аліканте та Тенеріфе.

Національний український авіаперевізник, лоукост SkyUp Airlines, розпочав свої польоти у травні 2018 року. Базується SkyUp в Міжнародному fеропорті "Київ" імені Ігоря Сікорського. 

Раніше повідомлялося, що у 2018 році в Україні відкрилося більше 30 нових напрямків. З України почав літати відомий європейський лоукостер Ryanair, а Wizz Air суттєво наростив свою присутність.