Український лоукостер SkyUp відкриває нові рейси до Болгарії

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines починає польоти до курортної Болгарії за двома новими напрямками, а також до столиці Вірменії – Єревану. Про це лоукостер повідомив у Facebook.

Так, Рейс Київ – Бургас буде відкрито з 31 травня по 2-3 рази на тиждень. Вартість квитка в один бік без багажу стартує від 1325 грн. Напрямок Київ – Варна почне функціонувати з 14 червня щоп’ятниці, ціна стартуватиме від 1325 грн.

Також, авіакомпанія з 17 травня 2019 року відкриває ще один напрям – з Києва до Єревана (Вірменія). Рейси виконуватимуться щопонеділка та щоп’ятниці. Вартість квитка в один бік без багажу коштуватиме від 1829 грн.

Літати перевізник планує з терміналу F Міжнародного аеропорту "Бориспіль", де з 31 березня будуть базуватися його літаки.

Раніше повідомлялося, що аеропорт "Бориспіль" 31 березня після майже шестирічної перерви відкриває термінал F, який орієнтований на роботу з лоукостерами. Перевізник SkyUp Airlines вибрав термінал F як точку базування замість аеропорту "Київ" ім. Сікорського (Жуляни). Повністю перенесуть рейси в термінал F авіакомпанії Laudamotion, Aigle Azur і Ryanair.

Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp у цьому році обіцяє з'єднати прямими авіарейсами Україну й Португалію.