Український стартап запускає вітчизняне виробництво «сонячних» жалюзі

Українська компанія «SolarGaps» оголосила про відкриття в селі Романків (Київщина) власної фабрики для виробництва свого флагманського продукту – «розумних» жалюзі із сонячними панелями. Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Потужність виробництва сягатиме 15 МВт на рік. Крім того, за задумом компанії, це буде перша в Україні «зелена» фабрика із нульовим викидом шкідливих речовин. Зокрема, на даху будівлі передбачається встановити сонячні панелі і вітряки, які будуть повністю забезпечувати фабрику необхідною електроенергією. Також планується виробляти комплектуючі для інших проектів відновлюваної енергетики та створити тестовий майданчик для інновацій.

Як поінформували представники компанії, попит на українські «сонячні» жалюзі з'являється і за кордоном. «SolarGaps» планує взяти участь у Всесвітній виставці«ЕКСПО-2020» у м. Дубаї (ОАЕ). Презентація вітчизняних інновацій на міжнародному ринку сприятиме підвищенню інвестиційного іміджу України та залученню іноземних партнерів для реалізації «зелених» проектів.