"Укрзалізниця" запустила пряме залізничне сполучення з Дніпра в Перемишль

АТ “Укрзалізниця” запустила курсування безпересадкових вагонів сполученням Дніпро — Перемишль. Вперше вони вирушили з Дніпра у п'ятницю, 19 квітня, повідомляє прес-служба перевізника.

""Укрзалізниця" продовжує реалізовувати обрану стратегію — покращувати залізничну логістику як у межах України, так і в міжнародному сполученні. Тепер і жителям Придніпров’я пропонується додаткова опція подорожі до ЄС. Зокрема, у графіку руху пасажирських поїздів на цей рік передбачено курсування двох безпересадкових вагонів Дніпро — Перемишль", — сказано у повідомленні.

Безпересадкові купейні вагони Дніпро — Перемишль курсуватимуть з Дніпра в складі поїзда № 86/85 Новоолексіївка – Львів, перепричеплення відбуватиметься на станції Львів до поїзда № 90/89 Львів — Перемишль.

Зворотно з Перемишля ці вагони курсуватимуть у складі поїзда № 35/36 Перемишль — Одеса з перепричепленням у Львові до поїзда № 70/69 Львів — Маріуполь.

Вартість квитка залежить від курсу валюти в день його купівлі. Станом на зараз повна вартість проїзного документа складає 1814,32 грн, дитячий квиток у сполученні Дніпро — Перемишль коштує 1161,76 грн. 

Дістатися польського міста, не виходячи з вагона, жителі Дніпра та регіону зможуть цілорічно по датах, зазначених у розкладі руху пасажирських поїздів.

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" запустила новий контейнерний поїзд до Польщі. Це вже 19-й контейнерний поїзд "Укрзалізниці", що курсуватиме на постійній основі, з них 8 транзитних.