Уряд опублікував План заходів з виконання Угоди про асоціацію

В Урядовому Плані заходів встановлюються чіткі терміни та відповідальність органів влади за виконання конкретних завдань з виконання Угоди про асоціацію.

Затверджений Урядом спеціальний План заходів з виконання Угоди про асоціацію, розроблений Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції разом з Мінекономрозвитку та іншими міністерствами, має на меті підвищити ефективність координації та просування євроінтеграційного процесу.

План заходів – це масштабний документ обсягом 1199 сторінок. У ньому сформульовані 1943 завдання, що охоплюють 27 сфер. За виконання завдань відповідальні106 органів влади України. Кожне з цих завдань відповідає окремій статті Угоди або імплементує визначені норми права (Acquis) Європейського Союзу.

ino

Найбільшими розділами Плану стали ті, що визначають завдання для виконання розділу IV «Торгівля і питання пов'язані з торгівлею» та відповідають за запуск повної та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС.

План заходів повинен стати тим документом, який дозволить підвищити відповідальність виконавчої влади за виконання Угоди про асоціацію. Окрім того, зазначений план з чіткими індикаторами дозволить спростити контроль за цим процесом з боку Уряду та громадськості.

Текст Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС доступний за посиланням