Уряд Франції допоможе модернізувати систему постачання питної води у Маріуполі

Уряд Франції в особі компанії Natixis надає Україні пільговий кредит в розмірі 64 млн євро на проєкт з модернізації системи постачання питної води у місті Маріуполь

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

THE UKRAINIAN DELEGATION IS HOLDING CONSULTATIONS IN FRANCE TO ...

Проєкт передбачає будівництво заводу з виробництва питної води з використанням французьких технологій, а також модернізацію супутньої інфраструктури Маріуполя. В рамках проєкту також буде розроблений до 2040 року Генеральний план з удосконалення системи водопостачання та водовідведення міста.

Реалізація цієї ініціативи дозволить місту вирішити багаторічну проблему відсутності якісної води і поліпшить якість послуг з надання питного водопостачання, що має важливе значення для 450-тисячного населення міста.

Кредит наданий на 30 років з пільговою ставкою 0,08% річних. Завершення фінансування, а відповідно і реалізація проєкту повинно відбутись до 31 липня 2025 року. Реалізовувати проєкт буде комунальне підприємство «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Довідково

13 липня Міністр фінансів України Сергій Марченко підписав чотиристоронній субкредитний договір між Мінфіном, Мінреінтеграції, Маріупольською міською радою та КП «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» про запуск проєкту з модернізації системи постачання питної води у місті Маріуполь. 

Співпраця Міністерства фінансів з Французькою Стороною щодо фінансування цього проєкту була розпочата ще у 2018 році, а 3 березня 2020 року Мінфіном від імені України і компанією Natixis від імені Французької Республіки було укладено Угоду про застосування, що визначає умови фінансування проєкту.

 

Рубрика: