Уряд схвалив законопроєкт щодо авіабезпеки за стандартами Європейського агентства ЕАSA

Сьогодні, 17 червня, під час засідання Уряд підтримав законопроєкт щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України. Він покликаний впровадити в українське законодавство нормативно-технічні документи Європейського агентства з безпеки польотів (EASA), що містять стандарти та вимоги для сертифікації, нагляду та експлуатації повітряних суден. 

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України. 

«Безпека авіаперевезень – це наш пріоритет №1. Сьогодні Уряд схвалив розроблений Міністерством законопроєкт, який імплементує європейське законодавство у сфері безпеки авіації. Це, у першу чергу, дозволить підвищити безпеку авіагалузі та польотів в Україні. А також загалом покращить ефективність державного регулювання цивільної авіації», – прокоментував рішення Уряду Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Законопроєкт найближчим часом буде направлений на розгляд Верховної Ради України. Він був розроблений Міністерством інфраструктури України з метою удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України відповідно до стандартів і рекомендованої практики міжнародних авіаційних організацій та з урахуванням законодавства Європейського Союзу у галузі цивільної авіації.