Уряд та Червоний хрест взаємодіють у подоланні наслідків повеней

На запит Уряду Товариство Червоного Хреста України мобілізувало 160 тис. євро міжнародної допомоги для постраждалих від повеней на Заході України. Кошти є додатковими до майже 700 млн грн, які раніше виділив Уряд на першочергові кроки для ліквідації наслідків повеней. Кошти від міжнародних партнерів підуть на предмети першої необхідності, включаючи засоби гігієни.

Фото: Ukrinform

«Дякую міжнародним організаціям та Червоному Хресту України, які одразу відгукнулися на звернення про гуманітарну допомогу на додаток до зусиль Уряду у цьому напрямку. Ми зібрали інформацію про нагальні потреби через координаційний механізм Офісу Віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Це дозволило прискорити процедури погодження. Вже невдовзі постраждалі від повеней зможуть отримати засоби першої необхідності», – зазначила Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Довідково

На запит Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Червоним Хрестом України у координації з Міжнародною Федерацією Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, Датським Червоним Хрестом та за підтримки USAID вже залучено 100 тис. євро. Також за результатами переговорів Червоного Хреста України з Датським Червоним Хрестом залучено ще 60 тис. євро.

Червоний Хрест України продовжує комунікацію з міжнародними партнерами щодо можливості подальшої допомоги постраждалим територіям України. Також Червоний Хрест України бере участь в оцінці потреб постраждалих від повені регіонів, яка ініційована Офісом ООН з координації гуманітарних питань у співпраці з іншими гуманітарними агенціями. Результати дослідження дозволять визначити найбільші потреби населення та планувати майбутні дії щодо підтримки постраждалих на Заході України.