Уряд за підтримки ЄС запускає інформкампанію «Євроінтеграція: сила можливостей»

Офіс Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки проекту ЄС Association4U розпочинають інформаційну кампанію "Євроінтеграція: сила можливостей".

Основною метою кампанії є інформування українців про практичні переваги та можливості, які перед ними відкриває євроінтеграція. Проведення її заплановане у період з травня до грудня 2018 року.

Головними героями презентації проекту за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та голови представництва ЄС Хюга Мінгареллі, стануть учасники пілотної інформаційної кампанії, що відбулася восени минулого року.

Представлять кампанію та Євроінтеграційний веб-портал Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва ЄС в Україні.

У програмі заходу також дискусія на тему "Міфи та факти євроінтеграції: де знайти можливості?" за участю заступників міністрів з євроінтеграції, експертів а також головних героїв попередньої хвилі кампанії: Валерія Яковенка, Тетяни Абрамової, Юрія Яременка, Віталія Бутенка, Юлії Гудошник, Юрія Филюка.

Детальніше про кампанію можна довідатися тут.

Рубрика: