Уряд затвердив Статут та Порядок використання коштів Фонду енергоефективності, – Геннадій Зубко

admin

Уряд затвердив Статут Фонду енергоефективності та механізм використання коштів, передбачених у Державному бюджеті 2018 року.

Це дозволить почати процес запуску та роботи Фонду енергоефективності як державної установи, повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

"Так Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття відповідних постанов Уряду", - відзначають у прес-службі.

Він наголосив, що це рішення є однією з основних умов для підписання фінансової Угоди про співпрацю між Урядом України та ЄС в рамках створення Фонду енергоефективності. "Таким чином створено умови для співфінансування його діяльності за рахунок донорської допомоги від міжнародних фінансових організацій", - зауважив Геннадій Зубко.

За його словами, Фонд здійснюватиме підтримку ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження в житловому секторі.  Робота Фонду  також спрямована на забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності.

Нагадаємо, фінансування Фонду енергоефективності у Держбюджеті на наступний передбачене у розмірі 1,6 млрд грн. Крім цього, на фінансування Держпрограми з енергоефективності ("теплі кредити") у проекті Держбюджету передбачено 400 млн грн. Також, за словами Віце-прем’єр-міністра, Європейський Союз надасть 100 млн євро підтримки програм Фонду енергоефективності.