Урядовий комітет з питань європейської інтеграції схвалив низку важливих законопроектів у сфері транспорту

Під головуванням Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося засідання Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Комітет схвалив низку важливих євроінтеграційних рішень. Зокрема висновки Уряду до законопроектів у сфері транспорту з урахуванням позицій міністерств та результатів експертиз на відповідність зобов`язанням України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Варто зауважити, що ідеться про проекти законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів»  №7387 від 08.12.2017р., «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу» №7386 від 08.12.2017р., «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері убезпечення експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» №7313 від 17.11.2017р. і «Про залізничний транспорт України» №4593 від 05.05.2016р..

Уже наступного тижня висновки будуть спрямовані до Верховної Ради України для врахування висловлених у них зауважень під час розгляду народними депутатами зазначених законопроектів.