В 2018 році українські вчені виконали на 9% більше науково-дослідних проектів з країнами-партнерами

У 2018 році українські вчені виконали на 9% більше науково-дослідних проектів у межах двостороннього наукового співробітництва з країнами-партнерами. Таке зростання відбулося за рахунок відновлення співпраці з польськими партнерами.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

“В межах двостороннього науково-технічного співробітництва 2018 року між Україною і 10-ма країнами-партнерами (Польща, Литва, Німеччина, Австрія, Франція, Молдова, Китай, Білорусь, Латвія, США) реалізується 97 науково-дослідних проектів. Порівняно з 2017 роком їх кількість зросла на 9% – завдяки тому, що після майже десятирічної перерви поновилося виконання спільних українсько-польських проектів”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха.

Крім того, в 2018 році кількість проектів за участі українських науковців, які отримали фінансування в програмі “Горизонт 2020”, зросла на понад чверть, а кількість проектів, які координують українські організації – майже вдвічі.

В МОН нагадали, інтеграція української науки в європейський простір має відбуватися за 6 основними пріоритетами, окресленими у відповідній Дорожній карті. Вона стала першим подібним документом, поданим країною з асоційованим статусом у програмі “Горизонт 2020”.

Підготовлено за матеріалами Міністерства освіти і науки України. Оригінал статті читайте за посиланням