В Мелітополі відремонтують 15 об’єктів інфраструктури завдяки фінансуванню Європейського інвестиційного банку

На початку 2020 року розпочалась реконструкція громадських об’єктів інфраструктури Мелітополя за підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). 

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Це 10 споруд, серед яких − загальноосвітні школи, музична школа, спортивний центр, Палац культури залізничників та інші.  У травні цього року стартували ремонтні роботи у пологовому будинку та загальноосвітній школі №15. У червні ремонтні роботи також розпочнуться у дитячо-юнацькій спортивній школі №3 та інфекційній лікарні. Ще 5 об’єктів, серед яких загальноосвітні школи, ліцеї та дошкільні навчальні заклади, були відремонтовані та введені в експлуатацію в 2019 році. Така масштабна реконструкція та модернізація стала можливою завдяки Програмі раннього відновлення України, що фінансується ЄІБ.

«Ми прагнемо покращити умови життя та праці для десятків тисяч жителів Мелітополя, у тому числі вимушених переселенців. Відремонтовані школи, лікарні, пологовий будинок та інші муніципальні установи покликані покращити їхній добробут. Наш важливий пріоритет – підтримка регіонів, які розташовані найближче до місць проведення військових дій на сході України», – зазначає голова Представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон.

Значна частина робіт першої черги реконструкції у Мелітополі буде виконана під час карантину і літніх канікул, тож очікується, що школи № 15 , № 8 та інші об’єкти інфраструктури будуть введені в експлуатацію вже у другій половині осені 2020 року.

Довідково

За допомогою Програми раннього відновлення Європейський інвестиційний банк допомагає впоратися з наслідками конфлікту на сході України. Програма включає ремонти лікарень, шкіл, дитячих садків, житлових, адміністративних та громадських будівель у Донецькій, Луганській та прилеглих Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях. Саме в цих регіонах мешкають понад 86% з 1 млн 446 тисяч внутрішньо переміщених осіб. На даний момент програма налічує 257 проєктів реконструкції.

Рубрика: