В межах Drive Ukraine 2030 Україна за три роки реалізує низку проектів для покращення інфраструктури

Україна протягом найближчих трьох років має зробити серйозний крок щодо розвитку транспорту та інфраструктури в межах реалізації Національної транспортної стратегії України Drive Ukraine 2030.

Про це йшлося під час громадського обговорення проекту Плану дій на виконання Національної транспортної стратегії на період 2019-2021 років, що відбулося у Міністерстві інфраструктури України. У заході, присвяченому обговоренню критично важливого для розвитку країни питання, взяли участь як представники відомства, Представництва ЄС та інші партнери. 

"Міністерство інфраструктури України разом з Представництвом Європейського Союзу та проектом технічної допомоги ЄС (AASIST) провели громадське обговорення проекту Плану дій на виконання Національної транспортної стратегії на 2019-2021 рр.", – повідомив заступник Міністра інфраструктури, з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

Головною метою заходу стало обговорення спільних зусиль урядовців, представників бізнесу та науковців щодо підвищення ефективності реалізації Національної транспортної стратегії України протягом найближчих трьох років у тісній співпраці з європейськими партнерами. У громадському обговоренні, організованому за сприяння Європейської Бізнес Асоціації, Державного університету інфраструктури та технологій, взяли участь представники бізнесу та науково-дослідницької сфери, представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики, Міністерства фінансів.

"Цей План передбачає як заходи нормативного характеру, так і інфраструктурні проекти, які мають бути реалізовані протягом зазначеного трирічного періоду з метою виконання Стратегії, розвитку програми автомобільних доріг, залізниці, залучення інвестиційних коштів до портів, аеропортів, тобто, все те, що має розвинути нашу інфраструктуру і транспорт", –  уточнив Віктор Довгань.

Громадське обговорення під головуванням заступника Міністра інфраструктури Віктора Довганя та за участю представників різних Міністерств і відомств, представників  бізнесу та наукових кіл відбулося у грудні минулого року.