В Мінрегіоні підготували план наступного етапу децентралізації

В Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготували покроковий операційний план впровадження нового етапу реформи децентралізації.

“Першочергове завдання – формування перспективних планів об’єднання громад. Це основа тих рішень з формування бази ОТГ, які прийматимуться в 2020 році. Наступне — подальша робота по приєднанню тергромад до міст обласного значення (МОЗ)”, — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

децентралізація

За його словами, також необхідно налагодити координацію регіональних офісів децентралізації з обласними державними адміністраціями щодо затвердження перспективних планів.

децентралізація

Операційний план підготували на виконання завдань, поставлених Президентом України та Плану заходів, затвердженого Урядом. Це спільна маршрутна карта для Мінрегіону і наших партнерів – "U-LEAD з Європою", USAID, PULSE, DESPRO, ОБСЄ, DOBRE, де кожен матиме свою частку участі.

Нагадаємо, домогосподарства почали отримувати субсидії у грошовій формі

Підготовлено за матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Оригінал статті читайте за посиланням