В Одесі запрацював Knowledge Hub Консультативної місії ЄС

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) відкрила в Одесі перший центр Knowledge Hub КМЄС в Україні.

Про це повідомляє Консультативна місія Європейського Союзу.

Knowledge Hub стане простором для обміну ідеями щодо реформ, побудови довіри та сприятиме взаємодії між представниками громадянського суспільства, правоохоронними та місцевими органами влади.

Новий Hub розпочав свою роботу з семінару для співробітників поліції Одеської області, на якому розглядали проблематику екологічного злочину. 

“Вигідне географічне розташування Одеси на узбережжі Чорного моря може, на жаль,  стати чинником для скоєння екологічних злочинів. Ми раді, що Knowledge Hub розпочав свою роботу з проведення саме цього семінару, адже спільна робота поліції, громадянського суспільства та експертів є ключовою для вирішення цього питання”, – сказав Фредрік Весслау.

Довідково. Представництво КМЄС в Одесі розпочало свою роботу на початку 2018 р. Заснована тоді «Діалогова платформа»  протягом двох останніх років відіграє важливу роль у координації планування заходів із забезпечення громадського порядку напередодні масових заходів. Завдяки цій ініціативі  ризик виникнення насильства під час масових заходів був зведений до мінімуму. Побудова діалогу є невід’ємною складовою «Проекту громадської безпеки», який об’єднує партнерів місії у регіоні для вирішення питань щодо злочинів проти власності, злочинності серед неповнолітніх, безпеки дорожнього руху, боротьби з корупцією та дотримання стандартів прав людини.

Нагадаємо, що поліцейські криміналісти Донецької області отримали обладнання від КМЄС.