В Україні час впроваджувати європейську культуру інформування споживачів, - Держпродспоживслужба

Держпродспоживслужба сподівається, що з ухваленням закону "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів"» (№8450) в Україні буде сформована нова культура інформування громадян. На цьому наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час прес-конференції 25 липня, повідомляє прес-служба відомства.

Він нагадав, що наразі Верховна Рада підтримала законопроект за основу.

За словами Володимира Лапи, норми чинного законодавства сформували певне ставлення до споживача. Наприклад, маркування на етикетку наноситься такими дрібними літерами, що навіть людині з гострим зором важко розгледіти склад продукту.

У цьому контексті важливим є прийняття згаданого закону – він змінює підхід до надання інформації про харчовий продукт. Зокрема, містить вимоги щодо виділення алергенів, збільшення шрифту на етикетці, зазначення країни чи місця походження харчового продукту, інформуванню про замороження чи розмороження продукту, перелік усіх інгредієнтів, надання інформації про поживну цінність.

"Таким чином у цій частині законодавство України буде приведено у відповідність до норм законодавства ЄС, а також підвищить рівень поваги до споживача", - зазначив Голова Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, 10 липня Верховна Рада України ухвалила за основу проект Закону "Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів" від 07 червня 2018 року №8450, що є частиною Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на 2018 – 2019 роки.