В Україні покажуть серію відеороликів про європейські стандарти та цінності

Українські телеканали покажуть серію відеороликів про європейські стандарти та цінності. Відео транслюватимуть в межах комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики України “Європа починається з тебе”.

“Наші ролики побутовою мовою показують пересічним громадянам, що таке Європа і європейські цінності. Ми можемо подорожувати Європою, працювати чи вчитися там, але Україна європейська починається з кожного з нас, причому у абсолютно побутових речах – як ми дбаємо про довкілля, прибираємо за собою, паркуємось, поводимо себе на дорозі тощо", – зазначила Перша заступниця Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Нині кампанія складається з трьох відеороликів, які транслюють в якості соціальної реклами на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, в кінотеатрах та в мережі інтернет. Відео зняли за участі відомих українських виконавців "MOZGI", "Время и Стекло" та Мішель Андраде. Загалом в межах кампанії планують зняти близько десяти епізодів, решту з яких реалізують у 2019 році. 

Підготовлено за матеріалами Міністерства інформаційної політики України. Оригінал статті читайте за посиланням