В Україні покажуть соціальну рекламу про стереотипний поділ професій на "жіночі" та "чоловічі"

На загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах та в мережі інтернет транслюватимуть соціальну рекламу про стереотипний поділ професій на "жіночі" та "чоловічі". Три відеоролики відзняли в межах комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики "В професії всі рівні".

"Рівні можливості в професії є складовою великого суспільно-політичного процесу із досягнення гендерної рівності в українському суспільстві та формування нової домовленості щодо рівних можливостей жінок. Ми закликаємо до рівних можливостей. Якщо жінка хоче бути пожежником, в неї мають бути такі можливості", — наголосила Перша заступниця Міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.

Джапарова

Інформаційна кампанія триває на підтримку Стратегії гендерної рівності Ради Європи на 2018-2023 роки за сприяння Офісу Ради Європи в Україні, Офісу віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Підкомітету Верховної Ради України з питань гендерної рівності і недискримінації, Апарату Урядового Уповноваженого з питань гендерної політики та Ліги захисту прав жінок "Гармонія рівних".

Нагадаємо, міфологізація теми гендерної рівності може особливо загостритися у виборчий рік

Підготовлено за матеріалами Міністерства інформаційної політики України. Оригінал статті читайте за посиланням