В Україні стартує проєкт допомоги жінкам у працевлаштуванні та професійному розвитку

Кар’єрний портал Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») та ООН Жінки в Україні у співпраці з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції запускають проєкт Women For The Future. Цей проєкт покликаний допомогти українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни, знайти нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку. 

Внаслідок повномасштабної війни в Україні 39% українців втратили роботу та можливість фінансово себе забезпечувати (за результатами дев’ятого загальнонаціонального опитування від соціологічної групи «Рейтинг», 18-19 червня 2022 року). Більшість з них — жінки, які тепер не мають ні джерел доходу, ні можливостей для професійного розвитку. Попри це, вони готові працювати над вирішенням , виникнувших унаслідок війни, проблем. Зокрема, 53% жінок хотіли б знайти нову роботу з повною зайнятістю, а 88,3% — готові виділяти час на додаткове навчання та/або перекваліфікацію (за результатами анонімного онлайн-опитування жінок серед аудиторії Happy Monday, червень 2022 року). 

У відповідь на це проєкт Women For The Future допомагатиме українкам, які втратили роботу і/або дохід внаслідок війни та шукають можливості з працевлаштування. 

В межах ініціативи жінки можуть долучитися до таких активностей: 

  • цикл лекцій для підвищення рівня стресостійкості та налаштування на активний пошук роботи та профреалізацію на новому місці; 

  • серія вебінарів з питань працевлаштування та професійного розвитку;

  • кар’єрні індивідуальні та групові консультації; 

  • програми професійної перекваліфікації за різними актуальними напрямами; 

  • закрита спільнота з експерт(к)ами, які надаватимуть фахові поради щодо працевлаштування та кар’єрного розвитку, і де в учасниць буде можливість спілкуватись одна з одною, обмінюватись досвідом. 

Долучитись до проєкту можуть:

  • українки, які втратили роботу чи джерела доходу через війну, шукають нові можливості для працевлаштування та посилення економічної спроможності й потребують в цьому допомоги та підтримки. 

  • компанії, платформи з працевлаштування та кар’єрні ініціативи, які хотіли б допомогти з працевлаштуванням жінок і дівчат, створювати для них кар'єрні можливості та стати партнерами проєкту. 

Дізнатися більше про проєкт, долучитись як учасниця чи стати партнером можна за посиланням.

Проєкт «Women For The Future» реалізовується за підтримки проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з Офісом Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.