В Україні створять Регіональні центри проектного менеджменту за підтримки Литви та Канади

В Україні створять Регіональні центри проектного менеджменту за підтримки Литовської Республіки та Канади.

Відповідний Меморандум уклали Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Посольство Литовської Республіки в Україні та Agriteam Canada Consulting LTD.

меморандум  

Регіональні центри сприятимуть створенню ефективної системи проектного менеджменту на рівні місцевого самоврядування для реалізації проектів. Також вони мають підсилити регіональні управлінські команди та допомагати спрощувати  процедури для залучення інвестицій на рівні центральної влади.

"Проект базується на нашому досвіді, адже перед вступом в ЄС Литва мала такі ж проблеми щодо проектного менеджменту, які наразі є в Україні. Тому ми допомагатимемо вам", — зазначив заступник Посла Литви Тадас Валіоніс.

Нині за підтримки Уряду Литви, Канади, Світовому банку, Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) та Європейського банку реконструкції і розвитку  (ЄБРР) в Україні реалізують 41 проект з модернізації комунальних підприємств тепло-, водопостачання та управління побутовими відходами. Також у співпраці з Європейським інвестиційним банком в нашій країні реалізовують програму з відновлення Донбасу.

регіональний офіс

"Для ефективної реалізації цих проектів, нам необхідно підсилити управлінські команди на місцях. Ми хочемо побудувати систему, яка б допомогла місцевому самоврядуванню, Уряду і міжнародним фінансовим організаціям (МФО) рекомендаціями щодо спрощення процедур для впровадження проектів і залучення інвестицій в Україну", — наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

За його словами, укладений Меморандум має інституційно закріпитись на рівні муніципалітетів, а також Агенцій регіонального розвитку, 18 з яких вже успішно функціонують в Україні.

Нагадаємо, Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні започатковують новий Проект з парламентської реформи, розрахований на два роки з бюджетом 3,4 млн доларів США.

Підготовлено за матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Оригінал статті читайте за посиланням

Рубрика: