В Україні триває пошук нових назв виноробної продукції із захищеними географічними позначеннями

Фахівці Міністерства аграрної політики і продовольства України спільно з проектом Європейського Союзу "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" продовжують пошук нових назв виноробної продукції із захищеними географічними позначеннями. Зокрема, йдеться про такі види товарів, як коньяк, шампанське, портвейн, мадера, херес тощо.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

У відомстві нагадали, що Україна повинна запровадити нові назви з 1 січня 2026 року, відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС, а також плану заходів ​з її виконання.

Зокрема, у грудні та листопаді 2018 року представники органів влади, асоціацій, освіти та науки, торгівельних мереж та ресторанного бізнесу провели вісім регіональних заходів щодо пошуку нової назви для коньяку. Крім того, при затвердженні нової назви врахують результати раніше проведеного онлайн-голосування.

"Остаточного рішення щодо назви на даний час не ухвалено і інша інформація, поширена з цього приводу деякими ЗМІ, не є достовірною", — зазначили в Мінагрополітики.

Нагадаємо, в Україні зареєстрували "гуцульську коров'ячу бринзу"

Підготовлено за матеріалами Міністерства аграрної поліики та продовольства України. Оригінал статті читайте за посиланням