В Україні за підтримки Уряду Німеччини запрацювала Мережа енергоефективності виробників будматеріалів

В Україні за підтримки Уряду Німеччини в межах Проекту GIZ "Консультування підприємств щодо енергоефективності“ запрацювала Мережа енергоефективності виробників будматеріалів. 

Як повідомляється на сайті Держенергоефективності, до Мережі увійшло 14 компаній у сфері виробництва будматеріалів.Наприклад, ПрАТ "Бетон Комплекс", Завод залізобетонних виробів ПрАТ "ДБК-4" та інші.

У межах Мережі підприємства зможуть впроваджувати енергоефективні заходи, обмінюватися досвідом та отримувати кваліфіковану експертну підтримку.

У результаті такої співпраці підприємства можуть оптимізувати свої енерговитрати та стати конкурентноздатнішими як на українському, так і на іноземному ринках.

"Чим більше буде успішних енергоефективних виробників будматеріалів, тим більшим буде ринок високоякісних матеріалів, у т.ч. для термомодернізації житлових будинків, а також дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ", - прокоментував подію голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

У відомстві нагадали, що в Україні, за підтримки Уряду Німеччини та Держенергоефективності, вже впроваджено дві Мережі енергоефективних підприємств - у Львові, яка об’єднує 11 підприємств різних галузей та у Києві, яка налічує 12 хлібопекарських підприємств. 

Раніше повідомлялося, що Держенергоефективності та європейські партнери узгодили план роботи проекту Twinning щодо розвитку відновлюваної енергетики.