В Україні запрацював Електронний кабінет водія

21 грудня в Україні запрацював Електронний кабінет водія. За його допомогою власники автівок зможуть отримати інформацію про посвідчення водія, перевірити і сплатити штрафи за адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом, а також записатися в електронну чергу до сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ України.

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі у розділі “Електронні послуги”.

Користувачі зможуть увійти до е-Кабінету за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

"Щоб скористатися всіма перевагами Кабінету, необхідно пройти електронну ідентифікацію. Це – обов’язкова умова доступу практично для всіх публічних послуг, що надає держава в онлайні. Відтепер українцям доступна мобільна ідентифікація, тобто MobileID, що передбачає інтеграцію цифрового підпису в SIM-карту вашого телефону", – зазначив голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко. 

Проект реалізували у партнерстві Головного сервісного центру МВС і Державного агентства з питань електронного урядування та за підтримки проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”/TAPAS і Фонду Східна Європа.

Підготовлено за матеріалами Міністерства внутрішніх справ України. Оригінал статті читайте за посиланням