В Україні запустять онлайн-курс щодо Угоди про асоціацію з ЄС

У 2014 році Україна підписала Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Що це таке? Чому це важливо, та як впливає на розвиток країни? 

Разом з EdEra, Проект "Громадська синергія" підготував навчальний онлайн-спецпроект, де на всі питання відповідають провідні українські експерти в сфері європейської політики і права, учасники переговорної команди на етапі укладання Угоди і посадовці, які відповідають за її виконання сьогодні.

 

Всього за 5 годин спецпроект допоможе розібратися у найбільш детальному та амбітному документі, який Євросоюз коли-небудь підписував з третьою країною.

Навчальний спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС» стартує 15 травня. Реєстрація вже відкрита за посиланням: eu-agreement.ed-era.com.

Усі зареєстровані учасники отримуватимуть сповіщення на пошту з відео-лекціями, які виходитимуть з 15 травня до середини червня.

Теми спецпроекту: 
- Що таке Угода про асоціацію?
- Хто виконує Угоду?
- Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі
- Державні закупівлі
- Державна допомога
- Сільське господарство
- Охорона довкілля

Освітній онлайн-спецпроект складається з:
- 24 відео-лекцій, які ведуть 8 експертів 
- 8 готових конспектів по лекціям
- 8 наборів тестів для перевірки знань
- 5 інтерв’ю з дипломатами, бізнесменами та експертами

Освітній онлайн-спецпроект підготовлено за фінансової підтримки Представництва ЄС в Україні та Міжнародного фонду "Відродження" у рамках проекту "Громадська синергія"